Ściana jednowarstwowa Ytong EnergoUltra+

NOWOŚĆ! Bloczki Ytong EnergoUltra+

energo+

Ytong EnergoUltra+ to najcieplejszy materiał do wznoszenia energooszczędnych domów. Ściany zbudowane z bloczków Ytong EnergoUltra+ są nie tylko ciepłe i zdrowe, ale charakteryzują się również większą wytrzymałością. Do produkcji bloczków wykorzystujemy naturalne surowce: piasek, wapno i wodę.

Jeszcze lepsze właściwości termiczne i wytrzymałość na ściskanie

Jeszcze lepsze właściwości termiczne i wytrzymałość na ściskanie

 

 

Bloczki Ytong EnergoUltra+ pozwalają wznosić jednowarstwowe i paroprzepuszczalne ściany zewnętrzne spełniające najwyższe wymagania termiczne. Swoje wyjątkowe właściwości izolacyjności cieplnej zawdzięczają porowatej strukturze.

Ściany z bloczków Ytong EnergoUltra+ o grubości 36,5 cm i 48 cm spełniają nowe, zaostrzone wymagania termiczne dla ścian zewnętrznych obowiązujące od 2021 roku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o budowie energooszczędnego domu zobacz poniższy film:

Szybka i prosta budowa

Murowanie w systemie Ytong EnergoUltra+ jest proste i mało pracochłonne. Nie są potrzebne dodatkowe prace dociepleniowe. Umożliwia to ponad dwukrotne skrócenie czasu budowania w porównaniu ze ścianą dwuwarstwową, jak i obniżenie kosztów inwestycji.

Zwiększona wytrzymałość dzięki doskonałej strukturze krystalicznej

Ytong EnergoUltra+ to innowacyjny produkt, który stworzyliśmy dzięki jeszcze lepszej recepturze. W procesie autoklawizacji bloczków Ytong EnergoUltra+ następuje hydratacja kwarcu, w wyniku której powstaje krystaliczna mikrostruktura tobermorytu. To ona zapewnia wysoka wytrzymałość, mimo niedużej gęstości materiału.

Zalety ściany jednowarstwowej Ytong EnergoUltra+

Dane techniczne

Ytong_energo_ultra_plus

Materiały do pobrania

Kontakt

Chcesz zamówić najcieplejszą ścianę jednowarstwową na swój przyszły dom? Znajdź na poniższej mapce miejsce Twojej inwestycji i skontaktuj się z naszym lokalnym doradcą sprzedaży.