Ytong Jumbo – najszybszy system do budowy ciepłych ścian

Ytong Jumbo to jedyny na polskim rynku system wielkowymiarowych elementów z betonu komórkowego. Bloki o grubości 36,5 cm pozwalają na szybkie wznoszenie ścian zewnętrznych. Natomiast elementy o grubości 24 cm umożliwiają bardziej efektywną budowę ścian nośnych, w tym ścian zewnętrznych pod ocieplenie.

Bloki Ytong Jumbo to technologia wielkowymiarowych elementów murowych, która łączy zalety małej prefabrykacji z doskonałymi parametrami betonu komórkowego – wysoką izolacyjnością termiczną, pełną niepalnością i łatwością obróbki. Dzięki tym cechom Ytong Jumbo to energooszczędny materiał szczególnie polecany w budownictwie mieszkaniowym i publicznym.

Prace montażowe w systemie Ytong Jumbo są zmechanizowane dzięki wykorzystaniu specjalnego miniżurawia, co pozwala ograniczyć wysiłek fizyczny wykonawców do niezbędnego minimum, jak i zwiększyć efektywność prac budowlanych. Połączenie wysokiej wydajności miniżurawia z zastosowaniem wielkowymiarowych bloków powoduje, że system pozwala skrócić czas budowy nawet o 25%. Bloki Ytong Jumbo są również w pełni kompatybilne z technologią Silka Tempo.

Buduj o 25% szybciej z Ytong Jumbo

Ytong Jumbo - system do szybkiej budowy

Ytong Jumbo, Silka Tempo, Ytong Panel - systemy do szybkiej budowy