YGDOM Ignacy Kowalski

Ignacy Kowalski

YGDOM to firma specjalizująca się w budownictwie jednorodzinnym. Jej założycielem i właścicielem jest Ignacy Kowalski, który buduje z YTONG’a od ponad 20 lat. Jako pierwsza w Polsce, firma została certyfikowanym wykonawcą YTONG.
YGDOM został doceniony także przez realizatorów programu „Wolnoć Tomku, czyli sztuka budowania”, który był nadawany kilka lat temu w telewizji Polsat. Ignacy Kowalski wystąpił w nim w roli fachowca, który pokazywał, jak prawidłowo budować z YTONG’a.


Atutem firmy jest długoletnie doświadczenie, które przekłada się na szybkość i sprawność robót budowlanych. W swojej pracy bardzo cenię dobre relacje z inwestorami – mówi właściciel firmy - Cieszy mnie to, że mogę doradzać najlepsze dla nich rozwiązania i dzięki mnie mogą uniknąć „niespodzianek” w czasie budowy – dodaje. Aby zagwarantować klientowi wysoką jakość usług, przed rozpoczęciem budowy podpisywana jest umowa na wykonanie prac budowlanych. To chroni interesy nie tylko ekipy budowlanej, ale przede wszystkim inwestora.


Wizytówką firmy YGDOM jest porządek na placu budowy. Jest to sygnał dla klienta, że jego inwestycja jest szanowana przez wykonawcę - wyjaśnia Ignacy Kowalski -  Inwestorzy bardzo to doceniają – dodaje.

 

Firma wykonawcza YGDOM działa na terenie województwa mazowieckiego. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

YGDOM Ignacy Kowalski
ul. Norwida 9
05-501 Piaseczno
Tel: 22 750 23 01
Tel. kom.: 502 356 339
Inne zdjęcia powiązane z moją firmą