Certyfikowani wykonawcy

Poniżej prezentujemy kontakty do firm wykonawczych, które zostały przeszkolone przez pracowników Xella Polska w murowaniu ścian jednowarstwowych z bloczków z betonu komórkowego Ytong oraz systemach Silka i płyt izolacyjnych Multipor. Jednocześnie informujemy, że nasz certyfikat wystawiany jest na nazwisko konkretnej osoby, która brała udział w szkoleniu i w związku z tym nie może stanowić gwarancji jakości wykonanej pracy przez inne osoby zatrudnione w tej samej firmie. Firma Xella Polska Sp z o.o. nie ponosi odpowiedzialności prawnej i materialnej za jakość pracy wykonanej przez niezależne firmy wykonawcze.

W przypadku, gdy nie są Państwo w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą wykonawczą zamieszczoną na naszej stronie internetowej prosimy poinformować nas o tym fakcie przez wypełnienie formularza kontaktowego.

Jeśli masz firmę wykonawczą i chciałbyś, żebyśmy przyjechali do Ciebie na budowę, jesteś zainteresowany certyfikatem, napisz do nas!

Aby znaleźć najbliższego wykonawcę, proszę wpisać nazwę miejscowości i kliknąć na przycisk 'Szukaj'. Po uruchomieniu wyszukiwania, na mapie pokażą się flagi oraz lista wykonawców. Kliknięcie na flagę rozwija szczegóły dotyczące wykonawcy (adres, telefon).

Obejrzyj filmy o ścianie jednowarstwowej