Szkolenia firm wykonawczych

Mapa Instruktorów Ytong Silka Multipor

Nasi Instruktorzy prowadzą szkolenia firm wykonawczych na inwestycjach, z zakresu budowy z materiałów Ytong, Silka oraz Multipor.

Chcesz się z nami skonaktować? Zadzwoń: 801 122 227 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Kliknij i zapisz się na szkolenia Ytong Silka Multipor w Zakładach Doskonalenia Zawodowego! >>>

Każdy inwestor indywidualny, budujący swój dom jednorodzinny, może zamówić odpłatne szkolenie ekipy wykonawczej na budowie. Oferta obejmuje dwa rodzaje szkoleń:
szkolenie podstawowe na temat wykonania ścian jednowarstwowych z bloczków Ytong,
szkolenie podstawowe na temat wykonania ścian dwuwarstwowych z bloczków Ytong lub Silka.

Jeśli chcesz zostać naszym certyfikowanym wykonawcą, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

 

Wysyłając do nas formularz z danymi, użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych przez firmę Xella Polska Sp. z o.o., 02 – 175 Warszawa, ul. Pilchowicka 9/11 (zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
W celu udzielenia wyczerpujących informacji o produktach, ich właściwościach, zastosowaniu i możliwościach nabycia, dane osobowe będą przekazane ekspertowi budowy i dystrybutorom.
Zgodnie z art. 24 ust. 1, pkt. 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje  prawo dostępu do treści własnych danych osobowych oraz do ich zmiany.

Wysyłając do nas formularz z danymi, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres mailowy na podstawie ustawy
o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz.U. 144, poz. 1204 z 2002 r. z późn. zm.).