Aranżacje wnętrz i remonty

Aranżacja wnętrz – cienkie bloczki Ytong

Bloczkami Ytong o grubości 5 cm, 7,5 cm, czy 10 cm można z łatwością obudować wannę, rury kanalizacyjne, wkład kominkowy, wykonać regały łazienkowe i kuchenne, wymurować ścianki działowe w pomieszczeniach i przepierzenia.

Nieograniczone możliwości
Bloczki Ytong umożliwiają swobodne kształtowanie układu przestrzennego mieszkań. Można je stosować zarówno do obudowy istniejących elementów, jak i do wykonania samodzielnych konstrukcji wyposażenia wnętrz i ogrodów. Z cienkich bloczków Ytong można wymurować całe regały i szafki, balustrady balkonów i poręcze schodów, a także ławy ogrodowe, altany i kominki.

Cienkie bloczki Ytong można w prosty i jednocześnie pomysłowy sposób łączyć z innymi materiałami – luksferami, drewnem, płytkami ceramicznymi i wieloma innymi. Ilość zastosowań cienkich bloczków Ytong jest nieograniczona, a możliwości zależą wyłącznie od wyobraźni i pomysłowości użytkownika i architekta.

Aranżacja to zabawa
Wykonywanie wszelkich prac związanych z aranżacją, renowacją i remontem wnętrz przy pomocy elementów Ytong jest niezwykle proste. Wszystkie elementy Ytong można z łatwością docinać przy pomocy piły widiowej, a ich powierzchnię wygładzać pacą do szlifowania. Dzięki temu z cienkich bloczków Ytong można z łatwością wykonać elementy nawet o bardzo skomplikowanych kształtach, wymagających dużej dokładności.

Wszystkie cechy bloczków Ytong sprawiają, że praca z nimi to prawdziwa przyjemność i zabawa. Bloczki Ytong do remontów posiadają wszystkie zalety betonu komórkowego:

  • łatwość obróbki – mało pracochłonne piłowanie, przycinanie, szlifowanie i wygładzanie sprawiają, że z bloczków Ytong do remontów można wykonać elementy wnętrza o skomplikowanych kształtach i gładkich powierzchniach,
  • lekkość – bloczki Ytong są łatwe do przetransportowania, nie niosą problemów podczas pracy oraz nie wpływają w znaczny sposób na obciążenie stropów,
  • prostota montażu – dzięki wysokiej dokładności wymiarowej, wszelkie konstrukcje i wyposażenie wnętrz z cienkich bloczków Ytong jest proste do wykonania i nie wymaga wysokich nakładów pracy.
Bloczek Ytong gładki

Bloczki z betonu komórkowego Ytong umożliwiają swobodne kształtowanie układu przestrzennego mieszkań. Dzięki nim można zrealizować trudne projekty, takie jak półokrągłe ścianki, łuki czy obudowy kominków i łazienek. Bloczki te dają możliwość kształtowania przestrzeni zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Tylko od inwestora zależy, czy zbudowaną przy pomocy bloczków Ytong wnękę wypełni się półkami tworząc regał, czy dodając inne elementy (np. drzwiczki, blaty) skomponuje kuchnię.

Poręczne pakiety

Pakiet bloczków Ytong

Bloczki o grubości 5,0; 7,5 oraz 10,0 cm są pakowane w poręczne pakiety, które z łatwością można zapakować do bagażnika samochodu osobowego.