Kariera

praca w Xella Ytong Silka

Jesteśmy stabilnym i sprawdzonym pracodawcą, o czym świadczą zarówno zadowolenie naszych pracowników, z których większość jest z nami od lat, ale i liczne nagrody branżowe. W 2004 otrzymaliśmy wyróżnienie „Przedsiębiorstwo Fair Play” w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości za uczciwe działanie na rynku zgodne z zasadami fair play, a w 2006 roku uhonorowano naszą firmę tytułem „Solidny Pracodawca Roku”, przyznawanym przez „Przegląd Gospodarczy” za solidność zatrudnienia i stabilny rozwój zawodowy pracowników.

Zatrudniamy około 600 osób. Dysponujemy 12 nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w różnych regionach Polski i stabilną siecią doradców techniczno-handlowych na terenie całego kraju, mamy również nowoczesny dział wsparcia sprzedaży w Ostrołęce, a nasza centrala mieści się w wysokiej klasy biurowcu w Warszawie, gwarantującym przyjazne środowisko pracy.

Nasza firma ma długą i pełną sukcesów historię - w 2015 roku minęło 20 lat obecności w Polsce naszej kluczowej marki Ytong.

Praca w Xella Polska wiąże się z nowoczesnym środowiskiem pracy oraz wysoką kulturą i etyką biznesową. Jesteśmy nastawieni na stały rozwój pracowników. Działamy w ramach międzynarodowej grupy, co umożliwia naszym pracownikom udział w zagranicznych programach szkoleniowych, czy międzynarodowych grupach roboczych.

Oferty pracy

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy. Szczegóły każdej oferty znajdziecie Państwo w załącznikach.

Stanowisko Miejscowość Szczegóły oferty

Praktykant w dziale marketingu

Warszawa Włochy

pobierz szczegóły

Specjalista ds. cen transferowych ze znajomością księgowości

Warszawa

pobierz szczegóły

Kierownik działu technicznego

Milicz

pobierz szczegóły

Elektryk, automatyk

Piła

pobierz szczegóły

Mechanik

Powodowo

pobierz szczegóły

Elektryk, Automatyk

Powodowo

pobierz szczegóły

Operator maszyn i urządzeń, 4. brygada

Teodory

pobierz załącznik

Elektryk

Michałów-Reginów

pobierz załącznik

Mechanik

Żabinko k/Poznania

pobierz załącznik

Operator maszyn i urządzeń

Michałów-Reginów

pobierz załącznik