Kariera

praca w Xella Ytong Silka
Jeśli nie znalazłeś/łaś na naszej stronie interesującej Cię oferty pracy, zachęcamy Cię do aplikowania poprzez formularz aplikacji otwartej.

Rekrutacja - aplikuj do nas!

Jesteśmy stabilnym i sprawdzonym pracodawcą, o czym świadczą zarówno zadowolenie naszych pracowników, z których większość jest z nami od lat, ale i liczne nagrody branżowe. W 2004 otrzymaliśmy wyróżnienie „Przedsiębiorstwo Fair Play” w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości za uczciwe działanie na rynku zgodne z zasadami fair play, a w 2006 roku uhonorowano naszą firmę tytułem „Solidny Pracodawca Roku”, przyznawanym przez „Przegląd Gospodarczy” za solidność zatrudnienia i stabilny rozwój zawodowy pracowników.

Zatrudniamy około 740 osób. Dysponujemy 12 nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w różnych regionach Polski i stabilną siecią doradców techniczno-handlowych na terenie całego kraju, mamy również nowoczesny dział wsparcia sprzedaży w Ostrołęce, a nasza centrala mieści się w wysokiej klasy biurowcu w Warszawie, gwarantującym przyjazne środowisko pracy.

Nasza firma ma długą i pełną sukcesów historię - w 2015 roku minęło 20 lat obecności w Polsce naszej kluczowej marki Ytong.

Praca w Xella Polska wiąże się z nowoczesnym środowiskiem pracy oraz wysoką kulturą i etyką biznesową. Jesteśmy nastawieni na stały rozwój pracowników. Działamy w ramach międzynarodowej grupy, co umożliwia naszym pracownikom udział w zagranicznych programach szkoleniowych, czy międzynarodowych grupach roboczych.

Oferty pracy

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy. Szczegóły każdej oferty znajdziecie Państwo w załącznikach.

Stanowisko Miejscowość Formularz aplikacyjny