Aktualności

Zapraszamy na szkolenie do firmy PAGAZ!

Szkolenie PAGAZ

12 czerwca w jednym z oddziałów firmy PAGAZ, w Wałbrzychu odbędzie się szkolenie prowadzone przez firmę Xella. Jest to drugie spotkanie z cyklu szkoleń organizowanych dla wykonawców przez firmę PAGAZ.

 

 

 

 

W programie spotkania:

  • szkolenie wraz z pokazem murowania,
  • prezentacja produktów SILKA i YTONG,
  • konsultacje z Doradcami Klienta SILKA YTONG,
  • poczęstunek dla uczestników.

Firma  PAGAZ, zalicza wykonawców budowlanych do grona swoich bardzo ważnych klientów. Profi w Wałbrzychu i w Jaworze powstały specjalnie dla nich. W Centrach Budowlanych tej kategorii dominują profesjonalne narzędzia, techniki mocowań, odzież ochronna, materiały konstrukcyjne, izolacyjne, chemia budowlana, sucha zabudowa. Komputerowe mieszanie farb i tynków umożliwia dostęp od ręki aż do 1000 kolorów. Obok kompleksowego zaopatrzenie Profi oferuje firmom wykonawczym doradztwo techniczno-handlowe, kosztorysowanie i specjalistyczny transport oraz sprzedaż detaliczną.


Łącznie PAGAZ objął dotychczas programem Buduj z PSB ponad tysiąc klientów. Wielu z nich nie ogranicza się wyłącznie do kupna tzw. ciężkiej budowlanki, korzysta także z oferty Mrówek w Kamiennej Górze i Wałbrzychu oraz działów samoobsługowych w Krzeszowie i Lubawce w zakresie wyrobów służących upiększaniu mieszkań i domów.

 

Zapraszamy na spotkanie 12 czerwca!

Wałbrzych, ul. Skarżyska 2.

Zaczynamy o g. 17:00.