Aktualności

Ytong Energo, Ytong Energo+, Ytong Forte – budowlane materiały przyszłości na Międzynarodowych Targach BUD GRYF w Szczecinie.

Targi Ytong Energo

Doradcy Ytong Silka zapraszają inwestorów indywidualnych, jak również profesjonalistów do spotkań i konsultacji podczas Międzynarodowych Targów BUD GRYF w Szczecinie, w dniach 28-30 marca. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o najwyższej klasy materiałach energooszczędnych Ytong.

Budownictwo energooszczędne na targach BUD GRYF

Budownictwo energooszczędne to jeden z przewodnich tematów tegorocznych szczecińskich Targów BUD GRYF. Uczestnicy będą mogli skorzystać z porad doradców Ytong Silka i wybrać najlepsze rozwiązanie do budowy ciepłego, funkcjonalnego domu, zarówno teraz, jak i w przyszłości. Bloczki z betonu komórkowego dają duże możliwości w tym zakresie. Przykładowo Ytong Energo+ o grubości 48 cm pozwala na wymurowanie ściany jednowarstwowej o współczynniku U=0,17 W/(m2K). Ściana zbudowana z tego materiału spełni parametry przewidziane nie tylko na dziś, ale również w 2021 roku.

 

Z materiałami Ytong będzie można zapoznać się także podczas specjalnej prezentacji „Budujemy energooszczędnie - jak, z czego i dlaczego?“. Jej celem jest przedstawienie i propagowanie innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie energooszczędnym. Prezentacja dotyczy projektu autorstwa studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, który przedstawia trzy różne technologie budowy domu, w tym z betonu komórkowego. Zadaniem projektu jest podniesienie świadomości inwestorów w zakresie stosowanych materiałów i zachęcenie ich do proekologicznych inwestycji.

 

Targi BUD GRYF odbędą się w dniach 28-30 marca, Międzynarodowe Targi Szczecińskie, ul. Struga 6-8 w Szczecinie. Można je odwiedzać od piątku do soboty od 10:00-18:00 oraz w niedzielę od 10:00-17:00.

 

Zapraszamy do udziału oraz do indywidualnych spotkań i rozmów z doradcami Ytong Silka, którzy będą do dyspozycji podczas Targów BUD GRYF w Szczecinie na stoisku nr 44 w Hali nr 1. Aby umówić się na takie spotkanie wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/budujesz-dom--spotkaj-sie-z-nami-na-targach

 

Możesz też do nas napisać: kompasbudowy@xella.com

 

Ytong energo na targach