Aktualności

Ytong, Silka i Multipor na Targach GRYF-BUD w Bydgoszczy

W dniach 2-3 kwietnia 2016 roku w Bydgoszczy odbędzie się XXXIII edycja Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD. Wśród wystawców nie zabraknie stoiska Ytong, Silka i Multipor. Dla zainteresowanych tym wydarzeniem mamy do rozdania kilka darmowych wejściówek.

Targi GRYF-BUD

GRYF-BUD to jedna z największych imprez targowych poświęconych budownictwu w północnej Polsce. To miejsce prezentacji najnowszych technologii budowlanych i materiałów. To wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów prywatnych, jak również projektantów i producentów budowlanych. Z roku na rok przybywa wystawców i odwiedzających.

Po raz kolejny na targach zaprezentuje się firma Xella Polska - na stoisku B1 - Ytong, Silka i Multipor będzie można poznać wszystkie nasze systemy. Nie zabraknie informacji o najcieplejszych bloczkach Ytong Energo+ pozwalających na wznoszenie ścian jednowarstwowych spełniających nawet zaostrzone normy termiczne, czy wytrzymałych blokach Silka, idealnych do budowy ścian warstwowych.

Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiednich technologii do budowy energooszczędnego domu, jak i przedstawią najnowsze rozwiązania, by móc przyspieszyć realizację i zaoszczędzić na inwestycji.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy do rozdania kilka wejściówek na to wydarzenie. Wystarczy zadzwonić do naszego Biura Obsługi Klienta: tel. 801 122 227 lub napisać: kompasbudowy@xella.com a otrzymacie ją pocztą elektroniczną.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187, Bydgoszcz
godziny otwarcia:
2 kwietnia 2016, 10:00 - 17:00
3 kwietnia 2016, 10:00 - 16:00