Aktualności

Ytong Silka Multipor na targach BUD-GRYF w Szczecinie

Zapraszamy wszystkich na największe targi budowlane na Pomorzu Zachodnim, czyli BUD-GRYF w Szczecinie, w dniach 15-17 kwietnia 2016 r. Wśród wystawców będzie również Xella Polska. Zaprezentujemy energooszczędne systemy do budowy domów Ytong i Silka oraz technologię ocielenia od wewnątrz – mineralne płyty Multipor.

Budowa - Remont - Wykańczanie

Targi BUD-GRYF odbędą się w Szczecinie już po raz 25. To największe wydarzenie budowlane na Pomorzu Zachodnim. Średnio co roku ok. 200 wystawców prezentuje nowe materiały i technologie związane z budownictwem. Od kilku lat impreza coraz wyraźniej stawia na efektywne i energooszczędne budownictwo, zarządzanie zasobami energetycznymi oraz innowacyjne rozwiązania budowlane.

Program tegorocznych targów wypełnią atrakcje dla profesjonalistów i stawiających pierwsze kroki w dziedzinie budownictwa pod wspólnym tematem BUDOWA – REMONT – WYKAŃCZANIE. Wśród atrakcji i paneli tematycznych m.in.: Strefa majsterkowicza, Kobieta buduje, Tynkowanie, Malowanie, Gruntowanie. Nie zabraknie także tematów architektonicznych, spotkań, pokazów i wystaw o tej małej, domowej, ale i miejskiej architekturze.

Po raz kolejny na targach obecna będzie Xella Polska ze wszystkimi swoim systemami budowlanymi. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie m.in. będzie można poznać najbardziej energooszczędny system do budowy domów – Ytong Energo+, czyli najcieplejsze bloczki z betonu komórkowego do ścian jednowarstwowych. Przedstawimy również technologię Silka Tempo, czyli wielkowymiarowe bloki wapienno-piaskowe, dzięki którym można kilkukrotnie przyspieszyć budowę. Na naszym stoisku będzie można też zobaczyć niezwykle lekkie, ale i ciepłe mineralne płyty Multipor – to bezpieczny i skuteczny sposób na ocieplenie od wewnątrz.

Nasi doradcy pomogą wybrać najdogodniejszy materiał do budowy domu, jak i doradzą, gdzie najlepiej go zakupić, dostarczą niezbędnych informacji, przekażą również potrzebne ulotki i katalogi naszych produktów.

Wstęp na targi BUD-GRYF jest wolny dla wszystkich zwiedzających.

Zapraszamy na stoisko Ytong Silka Multipor!

Targi BUD-GRYF, 15-17.04.2016
Stoisko nr 37

Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.
ul. Struga 6-8, 70-777 Szczecin