Aktualności

Xella Polska rozpoczyna współpracę z Zakładami Doskonalenia Zawodowego

Xella Polska sp. z o.o., lider w produkcji energooszczędnych systemów budowlanych, od początku swojego istnienia stawia na szkolenia i programy edukacyjne dla wykonawców oraz szkół budowlanych. Aby jeszcze szerzej popularyzować dobre wykonawstwo, firma rozpoczęła współpracę z Zakładami Doskonalenia Zawodowego, które mają najdłuższą tradycję w zakresie szkoleń zawodowych w Polsce. Już 6 listopada rusza nasza pierwsza wspólna akcja – szkolenie w Olsztynie!

Szkolenia wraz z Zakładami Doskonalenia Zawodowego

Xella Polska od lat prowadzi Akademię Murowania, czyli cykl szkoleń skierowanych do szkół zawodowych i technicznych w całym kraju. Równolegle firma prowadzi rozbudowany program szkoleń dla wykonawców, którym przyznaje certyfikaty, a najlepszym również rekomendacje.

Aby jeszcze lepiej odpowiadać na zapotrzebowania rynku budowlanego i by móc dotrzeć do największej liczby wykonawców – Xella Polska rozpoczyna szeroko zakrojoną współpracę z Zakładami Doskonalenia Zawodowego, które mają w kraju największe doświadczenie w zakresie szkoleń zawodowych.

Warmińsko-Mazurski ZDZ jest pierwszym, z którym Xella podpisała umowę. Na dobry początek przygotowaliśmy wspólną akcję szkoleniową „Murowanie w systemie Ytong i Silka oraz ocieplanie od wewnątrz za pomocą płyt Multipor”, która odbędzie się już 6 listopada w Olsztynie.

Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej, gdzie będzie można poznać zarówno najcieplejsze bloczki Ytong oraz wytrzymałe bloki Silka, jak również innowacyjny system do ociepleń od wewnątrz – mineralne płyty Multipor. Druga część szkolenia dotyczyć będzie praktycznych aspektów zastosowania materiałów: murowania w systemach Ytong i Silka, jak i montażu płyt Multipor.

Uczestnicy szkolenia otrzymają Certyfikaty Xella Polska I stopnia „Mistrzowie na budowie” oraz zaświadczeniem ze strony ZDZ o udziale w szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wykonawców na szkolenie w ZDZ w Olsztynie!

Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już dziś na stronie -> kalendarz-wydarzen.budowane.pl