Aktualności

Szybsza budowa, efektywna inwestycja – pokazy murowania z bloków Silka Tempo na targach w Ostródzie

Targi Ytong Silka

Podczas Targów Warmia – Mazury EXPO w dniach 17-18 maja eksperci Silka Ytong doradzą, jak budować szybko i energooszczędnie przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów inwestycji. Elementem wyróżniającym będą wyjątkowe pokazy wznoszenia ścian z bloków Silka Tempo przy użyciu mini-żurawia. Zapraszamy na stoisko nr B35-36.

Silka Tempo i Ytong Panel na targach Mazury EXPO

Silka Tempo na budowie

Podczas praktycznych pokazów murowania oraz indywidualnych rozmów z doradcami Silka Ytong profesjonaliści z branży będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób nowoczesne materiały budowlane mogą przynieść wymierne korzyści ekonomiczne m.in. poprzez skrócenie czasu budowy. Wykonawcy, deweloperzy czy architekci poznają nowatorskie technologie wznoszenia ścian – Silka Tempo oraz Ytong Panel, które pozwalają na bardziej efektywne prowadzenie inwestycji oraz zapewniają wyższą jakość i bezpieczeństwo pracy na budowie.

 

Ytong Panel i Silka Tempo to materiały, które powstały przede wszystkim z myślą o budownictwie wielorodzinnym. Zastosowanie bloków Silka Tempo, dzięki dużym rozmiarom i wykorzystaniu miniżurawia (przenosi i osadza elementy na murze) ponad czterokrotnie skraca czas murowania ścian w porównaniu do bloków drobnowymiarowych.

 

Szczególnym punktem programu targów będą pokazy wznoszenia ścian w technologii Silka Tempo z wykorzystaniem mini-żurawia. Zapraszamy w sobotę, 17 maja 2014 o godz. 12.00 i 15.00 oraz w niedzielę, 18 maja 2014 o godz. 12.00. Pokazy odbędą się na stoisku nr B35-36.

 

Doradcy Silka Ytong będą również służyć radą inwestorom indywidualnym. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać informacje na temat przygotowania się do budowy i racjonalnego zaplanowania całej inwestycji. Doradcy podpowiedzą, które materiały wybrać, aby budować energooszczędnie (ze szczególnym uwzględnieniem nowych norm dotyczących współczynnika U) i zmniejszyć późniejsze koszty utrzymania domu. Osoby planujące budowę będą mogły z bliska przyjrzeć się ciepłym i naturalnym materiałom budowlanym m.in. Ytong Energo+ o grubości 48 cm. Zastosowanie tych bloczków pozwala już przy ścianie jednowarstwowej osiągnąć współczynnik U=0,17 W/(m2K), a wiec spełnić zaostrzone normy, które będą obowiązywać również w 2021 roku.

Zapraszamy do indywidualnych konsultacji z doradcami Silka Ytong. Zachęcamy, do wcześniejszego umówienia spotkania w dogodnym dla siebie terminie poprzez wypełnienie formularza na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/budujesz-dom--spotkaj-sie-z-nami-na-targach

 

Targi Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie odbędą się w dniach 17-18 maja, ARENA Ostróda, ul. Grunwaldzka 55.

 

Silka Tempo w praktyce
Wielkowymiarowe, wapienno-piaskowe bloki Silka Tempo zostały wykorzystane do budowy wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego Colore we Wrocławiu.
Zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego inwestycji oraz uzyskania więcej informacji na:
http://www.ytong-silka.pl/pl/content/elementy_wielkowymiarowe_silka_tempo.php