Aktualności

Ruszyła druga edycja Energomocnych – jednego z największych programów dla wykonawców!

Program dla firm wykonawczych - promocja

1 lipca 2015 roku wystartowała nowa edycja programu dla najlepszych wykonawców budujących w systemie Ytong i Silka. Energomocni to jeden z największych i najbardziej atrakcyjnych programów dla ekip budowlanych w Polsce. Czekają na nich moc nagród i szereg korzyści!

Superbohaterowie na budowie!

Promocja dla wykonawców - Energomocni.pl

Nowa edycja programu Energomocni ruszyła 1 lipca 2015 roku i potrwa do końca 2016 roku. Odbywa się pod hasłem: „Superbohaterowie na budowie!”, bo jako producent materiałów budowlanych mamy świadomość, że dobry wykonawca jest na wagę złota. To od niego zależy wysoka jakość przyszłego budynku czy jego energooszczędność. Ta ostatnia wymaga najwyższej dokładności i precyzji wykonawczej, by na przykład wyeliminować niepożądane mostki termiczne.

Dlatego najlepsi wykonawcy są prawdziwymi superbohaterami! Dla tych herosów, zmagających się z trudami codziennej pracy na budowie, mamy nasz program Energomocni, w którym mogą zdobyć szereg nagród – w tym najwyższej jakości sprzęt. Każdy jest markowy i sprawdzony – z pewnością usprawni ciężką pracę budowlańców. Ale mamy również nadzieję, że i uprzyjemni, bo wśród nagród są też „umilacze” pracy, np. radio budowlane, czy wygodne bluzy typu softshell.

Zostań superbohaterem na budowie!

Zasady programu Energomocni są proste – wykonawcy, którzy budują domy w technologii Ytong i/lub Silka rejestrują się i zgłaszają budowy. Do programu można zgłosić się poprzez wysłanie specjalnej kartki pocztowej, które dostępne są w wielu firmach handlowych, lub jeszcze szybciej – rejestrując się bezpośrednio na stronie: www.energomocni.pl.

Aby zdobyć atrakcyjne nagrody trzeba zgłosić co najmniej jedną budowę domu w technologii Ytong i/lub Silka, w której zastosowano równocześnie: bloczki Ytong i/lub Silka, zaprawę murarską Ytong-Silka, nadproża Ytong lub kształtki U Ytong. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie wybudowanego domu. Po naszej weryfikacji – można już tylko wybierać nagrody!

Moc nagród dla energo-ekip!

Promocja dla wykonawców - nagrody za pięć domów

Wykonawcom, w zależności od ilości zgłoszonych domów, przysługują różne pule nagród. Nagrody podzielono na 5 kategorii: od jednego do pięciu wybudowanych domów. Im więcej domów ekipa ma na koncie, tym droższy i cenniejszy sprzęt może zdobyć.

Wśród kilkudziesięciu produktów oferowanych uczestnikom promocji znajdują się prawdziwe przedmioty pożądania, jak piła szablasta Bosch GSA 1300 PCE Professional z zestawem brzeszczotów, niwelator Bosch Gol 26G ze statywem i łatą, czy dalmierz laserowy Bosch GLM 80 z szyną.

Od dwóch wybudowanych domów wzwyż – przysługują kupony na palety bloczków Ytong do wyboru w cenie 1 zł netto (plus koszt opakowania). Przy dwóch domach można otrzymać jeden kupon na jedną paletę, przy trzech domach – dwa kupony, przy czterech – trzy, a przy pięciu domach aż 4 kupony, każdy na zakup jednej palety bloczków Ytong do wyboru za 1 zł netto (plus koszt opakowania).

Xella Polska dla wykonawców

Tegoroczna edycja programu Energomocni jest największym w historii firmy Xella Polska działaniem skierowanym dla wykonawców budujących w systemach Ytong i Silka. Promocja jest częścią większej strategii wspierania wykonawców. Istotnym jej elementem jest rozbudowany program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje wykonawców w zakresie murowania w systemach Ytong, Silka jak i w ocieplaniu w technologii Multipor.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat I lub II stopnia Xella Polska „Mistrzowie na budowie”. Ale to nie koniec motywowania wykonawców do dalszego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności. Wszyscy, którzy otrzymali certyfikaty szkoleniowe oraz mają wybudowane co najmniej dwa domy w systemach Ytong i Silka (lub ocieplone dwa obiekty w technologii Multipor), a których wysoką jakość wykonania potwierdzi doradca serwisowy Xelli, mogą ubiegać się o prestiżowy Certyfikat Jakości Xella Polska „Wzorowa budowa”. Tym samym taki wykonawca otrzymuje ekskluzywną rekomendację i znajduje się na liście polecanych przez Xella Polska firmy wykonawczy, z którymi warto współpracować.

Pobierz książeczkę z opisem promocji Energomocni i zobacz nowe nagrody!

Wykonawców budujących w systemach Ytong i Silka zapraszamy do rejestrowania się w programie Energomocni na stronie internetowej: www.energomocni.pl >>>