Aktualności

Promocja na zakup profesjonalnych narzędzi Ytong Silka Multipor

Producent materiałów Ytong, Silka i Multipor oferuje systemowe narzędzia, które wspomagają wykonawców w profesjonalnym murowaniu. Teraz, gdy zakupi się systemowe narzędzia w internetowym sklepie Xella Polska, można je nabyć z atrakcyjnym rabatem!

Jakość wykonawstwa ma znaczenie

Promocja na narzędzia do budowy w sklep.xella.pl

Murowanie z bloczków z betonu komórkowego Ytong lub wapienno-piaskowych bloków Silka wymaga szczególnie profesjonalnego wykonawstwa. – Na energooszczędnej budowie jakość wykonawstwa mierzona jest w milimetrach. Stąd od lat oprócz materiałów budowlanych sprzedajemy również systemowe narzędzia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie usprawnić i przyspieszyć murowanie w naszych systemach Ytong i Silka, czy ułatwić montaż płyt izolacyjnych Multipor. Tylko systemowe narzędzia gwarantują zachowanie najwyższej dokładności prowadzonych prac murarskich – mówi Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

Kup oryginalne narzędzia Ytong Silka w dobrej cenie

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań, w celu promowania systemowych narzędzi i akcesoriów, przygotował specjalną promocję. Tylko przez lato i jesień można kupować w internetowym sklepie https://sklep.xella.pl wybrane narzędzia w atrakcyjnych cenach z rabatem! Promocja trwa do wyczerpania zapasów i nie dłużej niż do 31 października.

Wśród narzędzi oferowanych przez Xella Polska od lat wielkim powodzeniem wśród wykonawców cieszą się kielnie Ytong i Silka. Umożliwiają dokładne rozprowadzenie zaprawy do cienkich spoin, bo dostępna jest cała gama kielni w różnych szerokościach dostosowanych do szerokości bloków.

W ofercie są również piły ręczne i taśmowe, gilotyny, narzędzia do wyrównania powierzchni bloczków jak paca do szlifowania czy strug. Do tego rylec do bruzdowania bloczków pod dozbrojenie podokienne i  wykonanie bruzd pod instalacje elektryczną, czy młotek gumowy ułatwiający poziomowanie wymurowanego bloczka i wiele innych przydatnych na budowie narzędzi.

Nowością w ofercie jest zestaw narzędzi Multipor. W jego skład wchodzą: paca do szlifowania, wiadro Ytong Silka Multipor, piła ręczna Multipor, paca zębata 12 x 12 mm.

Sklep Xella oferuje nie tylko narzędzia budowlane, ale równie akcesoria budowlane, ubrania robocze, oraz usługi i szkolenia.

Korzyści ze stosowania systemowych narzędzi Ytong Silka Multipor

  • gwarancja wysokiej jakości wykonawstwa – zachowanie najwyższej dokładności i precyzji prowadzonych prac murarskich,
  • krótszy czas budowy – przyspieszenie wykonywania czynności budowlanych,
  • łatwość użycia – ergonomiczne narzędzia usprawniają prace murarskie,
  • czysta budowa – ograniczenie pylenia, chlapania, rozlewania, a przy okazji zmniejszenie start materiałowych,
  • pełne bezpieczeństwo – zminimalizowanie występowania potencjalnych wypadków,
  • normowe zużycie zapraw – dzięki odpowiednio dobranej wysokości zębów w systemowych kielniach Ytong i Silka.

Zamów systemowe narzędzia Ytong Silka Multipor w promocyjnej cenie nie wychodząc z domu!

Narzędzia Ytong Silka Multipor w sklep.xella.pl

Przejdź teraz do sklep.xella.pl >>