Aktualności

Pobierz najnowsze materiały drukowane Ytong, Silka, Multipor: katalog produktów, zeszyty techniczne i poradnik murowania

Nowe wydania naszych katalogów

Katalogi Ytong Silka Multipor

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie www.ytong-silka.pl zamieściliśmy szereg nowych materiałów do pobrania: Katalog produktów Ytong Silka Multipor, Zeszyt techniczny Ytong, Zeszyt techniczny Silka, Poradnik murowania Ytong oraz 16 kart - obiektów referencyjnych Multipor. Wszystkie można pobrać w wygodnej formie plików PDF, lub otrzymać jako materiały drukowane od naszych regionalnych doradców.

Nasze publikacje zostały zaktualizowane o nowe produkty: najnowsze odmiany bloczków Ytong PP4/0,5 grub. 24 cm, PP5/0,6 grub. 24 cm oraz Ytong Forte grub. 30 cm. Tabele asortymentowe zostały uzupełnione o dodatkowe produkty: pakiety bloczków PP2/0,35 grub. 5 cm oraz kształtkę Ytong U48/20. W publikacjach pojawiły się też zmienione tabele odporności ogniowej dla produktów Ytong i Silka.

Znaczącą zmianę przeszedł nasz główny Katalog produktów Ytong Silka Multipor - nowa edycja to odświeżony układ graficzny, ulepszona struktura, która ułatwia znajdywanie informacji, jak i zupełnie nowy rozdział dotyczący ocieplenie stropów za pomocą płyt Multipor. Katalog w tej odsłonie jest jeszcze bardziej nowoczesny, przejrzysty i przyjazny dla czytelników. Papierowe strony mają wirtualne rozszerzenie w postaci zamieszczonych kodów QR, które przenosząc na nasz kanał na YouTube Ytong Silka Multipor Polska, odsyłają do konkretnych filmów z wykonawstwa z użyciem naszych materiałów budowlanych.

Nowe wydanie Poradnika murowania Ytong również przyniosło spore zmiany. Dodaliśmy sporo ilustracji i zdjęć, przedstawiliśmy szerzej wybrane detale, z którymi wykonawcy miewali trudności, jak i poszerzyliśmy porady wykonawcze. Wszystko po to, by budowa w systemie Ytong była jeszcze prostsza i wygodniejsza!

Odsyłamy też do Obiektów referencyjnych Multipor. Na 16 kartach przedstawiamy najciekawsze realizacje, w których użyto, do ocieplenia od wewnątrz, nasze mineralne płyty Multipor. To termomodernizacje obiektów zabytkowych – ceglanych fabryk w Łodzi, pałaców, wież wodnych, czy spichlerza z muru pruskiego w Gorzowie Wielkopolskim. To również ocieplenie współczesnych obiektów publicznych: stadionów wybudowanych na Euro 2012, czy nowoczesnych biurowców, gdzie ocieplenia wymagają stropy nad zimnymi garażami podziemnymi. Karty referencyjne to miniartykuły, w których można poznać zalety płyt Multipor na praktycznych przykładach - w różnorodnym zastosowaniu.

Jeśli chcesz otrzymać katalogi i zeszyty techniczne w wersji drukowanej - skontaktuj się z nami - umówimy Cię z naszym Doradcą! inwestycje@xella.com lub tel. 801 122 227.

Kliknij tu, aby przejść do strony z katalogami