Aktualności

Parapetówka z urodzinami Ytong

20. urodziny Ytong w Polsce świętujemy ze wszystkimi, którzy budują lub zbudowali z naszych bloczków wymarzone domy. A ponieważ każdy nowy dom potrzebuje godnego przywitania w swoje progi mieszkańców jak i gości, dlatego z okazji naszego jubileuszu chcemy ufundować dla Was niezapomniane parapetówki!

Ogólnopolski konkurs

Nasz okrągły jubileusz chcemy świętować z Wami! Tysiące Polaków w ostatnich dwóch dekadach zaufało naszym bloczkom Ytong, a w całej Polsce powstały tysiące nowych, energooszczędnych domów, dzięki którym ograniczamy zużycie zasobów naturalnych.
W ostatnim 20-leciu widok budowy domów ze śnieżnobiałych bloczków Ytong, z charakterystycznymi paletami opakowanym w żółtą folię – stał się codziennością! Cieszymy się, że pomogliśmy tylu osobom spełnić marzenie o własnym domu, do tego ciepłym, zdrowym i w pełni bezpiecznym.

Za te 20 lat sukcesów marki Ytong w Polsce dziękujemy Wam w nietypowy sposób. Zapraszamy Was i Waszych bliskich do wspólnego biesiadnego stołu. Chcemy zagościć w Waszych domach, zbudowanych z bloczków Ytong, w symbolicznym sposób – poprzez ufundowanie cateringu na parapetówkę.

Niezależnie tego, czy Twój domu już dawno stoi, czy dopiero jest w budowie – dla nas liczy się, że zaufałeś marce Ytong. Nie zdążyłeś jeszcze godnie przywitać gości w nowym domu, a może chcesz się pochwalić zaawansowaną budową? Zatem nasz konkurs jest dla Ciebie! Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, w której możesz wygrać niezwykłą parapetówkę!

Nasz ogólnopolski konkurs „Parapetówka z urodzinami Ytong” trwa do 12 lipca. Możesz w nim wciąż udział poprzez specjalną aplikację na facebooka. Parapetówki będą fundowane do końca sierpnia!

Jak wygrać parapetówkę?

  1. Zrób zdjęcie, na którym jesteś Ty i Twój dom z bloczków Ytong.
  2. Zamieść zdjęcie w aplikacji wraz z hasłem z okazji 20 lat Ytong w Polsce.
  3. Wygraj catering na parapetówkę dla 15 osób wraz z urodzinowym tortem „2015. 20 lat Ytong w Polsce”.

Polub nasz fanpage na Facebooku i dołącz do konkursu!

Regulamin konkursu "Parapetówka z urodzinami Ytong"

pobierz regulamin konkursu