Aktualności

Ocieplanie od wewnątrz – szkolenia dla ekip remontowych i wykonawczych

Szkolenia Multipor

Xella Polska inauguruje jesienny cykl bezpłatnych szkoleń z praktycznego zastosowania mineralnych płyt izolacyjnych Multipor do ocieplania od wewnątrz. Spotkania przeznaczone są dla pracowników firm remontowych oraz budowlanych, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje o ocieplanie od wewnątrz. Zaplanowano kilkanaście spotkań na terenie całej Polski. Pierwsze szkolenia odbędą się w Rzeszowie (15.11), Krakowie (19.11), Gliwicach (21.11), Kielcach (28.11), Łodzi (29.11).

Jak poprawić komfort cieplny budynków oraz pomieszczeń dzięki ocieplaniu od wewnątrz - szkolenia Multipor w całej Polsce

Program szkoleń obejmuje pokaz montażu mineralnych płyt izolacyjnych Multipor do ocieplania od wewnątrz oraz możliwość konsultacji z ekspertami technologii Multipor. Udział w spotkaniach będzie dla ekip remontowych oraz budowlanych niecodzienną okazją do poszerzenia wiedzy nt. korzyści wynikających z ocieplania od wewnątrz oraz możliwością podniesienia kwalifikacji w zakresie praktycznego zastosowania płyt Multipor. Pozyskane na szkoleniu umiejętności mogą pomóc w rozszerzeniu oferty o dodatkowe usługi - ocieplania ścian, np. przy okazji przeprowadzanego remontu.

Ocieplanie budynków oraz pomieszczeń od wewnątrz jest w wielu przypadkach jedyną wskazaną bądź też dopuszczalną metodą poprawy komfortu cieplnego w mieszkaniu oraz obniżenia rachunków za ogrzewanie. Jest skutecznym rozwiązaniem dla właścicieli mieszkań w starym budownictwie, czy też w blokach z wielkiej płyty, które nie zostały docieplone od zewnątrz, bądź też izolacja zewnętrzna jest tam niewystarczająca. Co więcej nie wymaga zgody spółdzielni, czy wspólnoty mieszkaniowej. Według danych GUS i szacunków Xelli tylko od lat siedemdziesiątych do 2002 roku, ponad milion dwieście mieszkań w budynkach wielorodzinnych w Polsce wymagało ocieplenia.

Ocieplanie od wewnątrz pozwala zachować fasadę w oryginalnym kształcie, stąd ma również zastosowanie przy budynkach zabytkowych, m.in. kamienicach, budynkach o ozdobnym lub skomplikowanym kształcie elewacji, czy zmieniających po modernizacji funkcję (np. przebudowywanych na hotele, biura czy apartamenty).

Program spotkania, dostępne terminy oraz możliwość rejestracji znajdują się na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/ocieplenie-od-wewnatrz---szkolenia-dla-firm-remontowych.

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Kontkt z koordynatorem szkoleń: tel. 29 76 70 217, szkolenia@xella.com

Więcej informacji o docieplaniu od wewnątrz przy zastosowaniu mineralnych płyt izolacyjnych Multipor na stronie www.ocieplenieodwewnatrz.pl.

 

Zapisz się na szkolenie Multipor