Aktualności

Marzysz o zdrowym, ciepłym domu, do tego ekonomicznym i funkcjonalnym?

Bloczki Ytong i Silka

Spełnimy Twoje marzenie, bo…

             …budujemy z materiałów Ytong i Silka!

O czym marzą Polacy, gdy szukają mieszkania?

Najważniejsze przy wyborze lokum sądla Polaków*:

cena: 63%
funkcjonalność: 54%
własny kąt dla każdego domownika: 38%
energooszczędność: 29%
łatwość w utrzymaniu porządku: 19%

*Badanie TNS Polska „Ytong: dom i rodzina 1995-2015”, kwiecień 2015

Kilka porad dla szukających mieszkania

Rady dla poszukujących mieszkanie
  • Cena mieszkania – zwróć uwagę na mieszkania wybudowane z wysokiej jakości, markowych materiałów. Dzięki nim będziesz miał pewność, że kupujesz dom na lata, a jednocześnie zapewnią Ci one tańsze użytkowanie.
  • Funkcjonalność – to nie tylko sensowny układ ścian, ale i odpowiednie materiały, z których je zbudowano. Pozwolą łatwo zaaranżować wnętrza, np. umożliwią wieszanie ciężkich szafek.
  • Własny kąt dla domownika – intymność w mieszkaniu zależy od ścian, które chronią przed hałasem czy odgłosami sąsiadów. Szukaj budynku z murami zapewniającymi odpowiedni komfort akustyczny.
  • Energooszczędność – w naszym klimacie najwięcej energii wydatkujemy na ogrzewanie. Szukaj mieszkania ze ścianami, które zapewnią ciepło zimą i chłód latem. Chronisz w ten sposób swój portfel, ale i środowisko naturalne.
  • Łatwość w utrzymaniu porządku – czyste mieszkanie zaczyna się od czystych ścian. Szukaj mieszkania wybudowanego ze zdrowych materiałów odpornych na grzyby pleśniowe i łatwych w odmalowywaniu.

Postaw na mieszkanie wybudowane z materiałów Ytong i Silka, bo gwarantują:

Mieszkanie z Ytonga i Silki gwarantuje
  • Ciepło

Najwięcej ciepła ucieka przez ściany, więc to od nich głównie zależy optymalna temperatura wnętrz. Ytong i Silka to jedne z najcieplejszych materiałów na rynku budowlanym. Wybudowane z nich domy są ciepłe zimą, a jednocześnie nie przegrzewają się latem. Mieszkania ze ścianami z Ytonga i Silki charakteryzują się idealnym mikroklimatem wnętrz – nie tylko odpowiednią temperaturą, ale i wilgotnością.

Ściany z Ytonga lub Silki z warstwą ocieplenia stosowane są w budynkach energooszczędnych. To domy, w który mniej płaci się za ogrzewanie, ale i chłodzenie latem. To domy ekologiczne, bo ograniczają zużycie zasobów naturalnych!

  • Ciszę

Mieszkając nawet w mieście, możesz zapomnieć o zgiełku świata, wystarczą… dobre mury. Ściany z Silki lub Ytonga zapewniają najwyższą izolacyjność akustyczną.

Ważna jest izolacyjność murów zewnętrznych, ale i ścian wewnętrznych – między mieszkaniami czy pokojami. W tej kategorii materiały Ytong i Silka zapewniają również najwyższy komfort akustyczny – nie usłyszysz odgłosów z łazienki czy głośnej muzyki z mieszkania sąsiada.

  • Zdrowie

Ytong i Silka to materiały produkowane z naturalnych surowców (piasku, wody i wapna). Zbudowane z nich domy są przyjazne dla zdrowia całej Twojej rodziny.
Ytong to porowate bloczki z betonu komórkowego. Miliony porów zapewniają, że są one ciepłe, a zarazem paroprzepuszczalne – dzięki temu ściana „oddycha”, nie ma niebezpieczeństwa wilgoci czy porastania grzybami pleśniowymi. Silka jest równie zdrowa jak Ytong, bo to nowoczesny odpowiednik naturalnego piaskowca.

Ytong i Silka to materiały całkowicie niepalne. Wybudowane z nich ściany w przypadku pożaru nie tylko nie wytwarzają trujących dymów, ale i utrudniają rozprzestrzenianie się ognia.

  • Oszczędność

Oszczędność zaczyna się na etapie budowy mieszkania. Wysoka jakość materiałów Ytong i Silka, łatwy ich montaż oraz systemowe rozwiązania – wszystko to umożliwia deweloperom profesjonalną i szybką realizację inwestycji, co przekłada się na atrakcyjniejsze ceny mieszkań.

Ekonomia to też późniejsze użytkowanie mieszkania. Ściany z Ytonga i Silki ze względu na najwyższe parametry jakości – gwarantują dłuższą żywotność budynków. Ściany nie będą potrzebować remontów przez lata. Zarazem gładkie i estetyczne powierzchnie przegród nie wymagają wysokich nakładów na wykończenie. Dzięki materiałom Ytong i Silka łatwiej nie tylko utrzymasz porządek i czystość, ale i urządzisz wnętrza.

Wysokiej jakości materiały Ytong i Silka, z których powstają nasze domy, zapewnią Ci szereg korzyści:

- znacznie zaoszczędzisz na rachunkach – ciepła ściana to dużo niższe opłaty za ogrzewanie,
- równe i gładkie ściany nie wymagają wysokich nakładów na ich estetyczne wykończenie,
- zyskasz ciche, ciepłe mieszkanie, o optymalnym mikroklimacie,
- Twoja rodzina zamieszka w zdrowym i bezpiecznym otoczeniu,
- to inwestycja, która się opłaci – wysokiej klasy materiały podwyższają wartość mieszkania przy jego odsprzedaży.

Dowiedz się więcej o materiałach Ytong i Silka:
Infolinia 801 122 227*
*Koszt wg taryfy operatora
www.ytong-silka.pl