Aktualności

Budujące Czwartki z Domowy.pl - buduj energooszczędnie!

Budujące czwartki z domowy.pl - 2014

Zagadnienie budownictwa energooszczędnego jest obecnie tematem aktualnym i godnym zgłębienia, zwłaszcza przez osoby planujące budowę własnego domu. Z początkiem stycznia, zaczęły bowiem obowiązywać nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Nowe rozporządzenia, dotyczące efektywności energetycznej budynków, wynikają z przepisów unijnych, które zobowiązują do obniżania zużycia energii, aż do poziomu bliskiego zeru w roku 2021. W odpowiedzi na sygnały, docierające licznie do Doradców Domowy.pl, po raz kolejny cykl spotkań Budujące Czwartki otwiera przed Inwestorami możliwość uzyskania wiedzy na temat budownictwa energooszczędnego. Na początek lutego zaplanowano spotkanie w Warszawie; kolejne odbędą się w Bydgoszczy, Gdańsku i Białymstoku.

Zapraszamy do rejestrowania swojego uczestnictwa w spotkaniu!

Domowy.pl –ogólnopolska sieć Doradców (architektów i inżynierów budownictwa) - po raz kolejny organizuje ogólnopolski cykl spotkań Budujące Czwartki z Domowy.pl. Pod hasłem POSTAW NA DOM – BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE w największych miastach Polski przygotowywane są konferencje, dotyczące energooszczędnych technologii budowy domów jednorodzinnych i przepisów oraz formalności związanych z inwestycją.

 

Najbliższa edycja Budujących Czwartków rozpoczyna się spotkaniem w Warszawie - 06.02.2014 roku, w Winiarni i Restauracji Borpince na ulicy Zgoda 1, o godzinie 18:00.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

 

Budujące Czwartki z Domowy.pl to inicjatywa, mająca na celu zwiększenie wśród Indywidualnych inwestorów świadomości na temat energooszczędnych rozwiązań, pozwalających budować ekonomicznie i zyskać możliwość finansowania inwestycji z dotacji NFOŚiGW. Spotkania stwarzają możliwość zyskania wiedzy i wymienienia się doświadczeniami oraz zapoznania z funkcjonującą na rynku ofertą producentów energooszczędnych rozwiązań, w zakresie stolarki i białej technologii Ytong Silka.