Aktualności

Budujące czwartki z Domowy.pl

Postaw na dom, buduj energooszczędnie

Rusza cykl BEZPŁATNYCH spotkań dla wszystkich, którzy chcą budować lub już budują: „Budujące czwartki z Domowy.pl”, organizowanych pod hasłem: „Postaw na dom, buduj energooszczędnie!”.

To wyjątkowa okazja konsultacji z ekspertami z branży budownictwa jednorodzinnego, bezpośredniej rozmowy z innymi inwestorami, a przede wszystkim – zdobycia konkretnych
i praktycznych informacji dotyczących procesu budowy domu.


Spotkania są zaplanowane w 12 największych miastach, tak, aby mogli w nich wziąć udział inwestorzy z różnych regionów Polski. Najbliższe odbędą się w następujących terminach:


23.05.2013 Wrocław
06.06.2013 Katowice
13.06.2013 Łódź
20.06.2013 Poznań

 

Ciągle wahasz się między opcją: dom czy mieszkanie? Marzysz o własnym domu? Chcesz budować? A może już budujesz? Szukasz porad związanych z rozwiązaniami energooszczędnymi? Masz pytania, wątpliwości, oczekujesz pomocy specjalistów?


Sprawdź lokalizację najbliższą Twojego miejsca zamieszkania i zarezerwuj swój udział  w jednym z naszych spotkań za pomocą formularza rejestracyjnego:

http://www.domowy.pl/postaw-na-dom.html


Po przyjęciu zgłoszenia, prześlemy mailem szczegóły organizacyjne.

 

Wszystkie konsultacje odbędą się w przyjemnej, kawiarnianej atmosferze. Będą się składać z około dwugodzinnej prelekcji,  wprowadzającej w zagadnienia związane z budową domu energooszczędnego oraz godziny przeznaczonej na pytania i indywidualne rozmowy z ekspertami. Doradzać będą nie tylko działający lokalnie Doradcy Domowy.pl, ale również zaproszeni goście specjalni: eksperci producentów oferujących technologie i materiały do budowy domów energooszczędnych i liderów branży budowlanej.

 

Będzie można dowiedzieć się więcej o energooszczędnym rozwiązaniu YTONG i SILKA.

Sprawdź, jak dobrze wybudować wymarzony dom ze ściany jednowarstwowej YTONG Energo.

 

Przyjdź, przy kawie porozmawiaj ze specjalistami, dowiedz się, dlaczego warto budować dom i ile to kosztuje! Serdecznie zapraszamy!

 

POSTAW NA DOM! BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE!

 

Więcej informacji:
Urszula Hreniak
tel. (71) 723 0 116
e-mail: urszula.hreniak@domowy.pl