Aktualności

Bezpieczny kierowca w zakładach Ytong i Silka

W trosce o polepszenie bezpieczeństwa kierowców na terenach zakładów Ytong i Silka, firma Xella Polska od początku 2015 roku przeprowadza dedykowaną akcję informacyjną. Nasz specjalista do spraw BHP Paweł Durnaś przygotował 10 zasad bezpiecznego kierowcy, czyli najważniejsze wytyczne dotyczące tego, jak poruszać się po często rozległych terenach zakładów Xella Polska.

10 zasad bezpiecznego kierowcy w zakładach Xella

10 zasad bezpiecznego kierowcy w zakładach Xella

Skuteczność akcji oparto nie tylko na merytorycznej stronie dogłębnie przemyślanych i sprawdzonych zasad bezpieczeństwa, ale również na wielotorowej kampanii informacyjnej, tak by każdy kierowca w zakładach Ytong i Silka czuł się komfortowo i bezpiecznie. Informujemy kierowców poprzez rozdawane ulotki, plakaty wiszące na terenach zakładów, specjale komunikaty wysyłane do firm spedycyjnych, artykuły instruktażowe zamieszczane na naszych stronach internetowych, a nawet infografiki drukowane na podkładkach w stołówkach pracowniczych. Wszystko po to, by dotrzeć do każdego zmotoryzowanego wjeżdżającego na teren jednego z naszych zakładów.

Xella Polska słynie z najwyższych standardów pracy. Nasza najnowsza akcja informacyjna służy podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa pracowników, jak i Klientów oraz Partnerów Handlowych odwiedzających zakłady Ytong i Silka.

Bezpieczeństwo wynika zawsze ze współdziałania wszystkich stron. W trosce o Państwa zdrowie i komfort zachęcamy do zapoznania się z 10 zasadami bezpiecznego kierowcy. Gorąco namawiamy do wydrukowania załączonej ulotki i przekazania jej wszystkim zainteresowanym. Wystarczy kilka minut, by zapoznać się z zasadami, które zwiększą nasze bezpieczeństwo.

Pobierz ulotkę: 10 zasad bezpiecznego kierowcy w zakładach Xella