Aktualności

Architekcie, podnoś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia w programie Expert Budowy!

Architektura wymaga nieustannego podnoszenia poziomu własnej wiedzy. Ciągle zmieniające się przepisy oraz technologie nakładają na projektantach obowiązek stałego dokształcania. Dołącz do grupy Expertów Budowy Ytong Silka Multipor, a będziesz mógł uczestniczyć w szeregu darmowych szkoleniach technicznych i produktowych, dotyczących wielu aspektów prowadzenia budowy, jak i projektowania.

Ciągłe doskonalenie umiejętności

Podnoszenie własnych kwalifikacji wpisane jest w każdy wolny zawód. Rynek budowlany szczególne wymagania stawia projektantom. Inwestorzy oczekują od architektów nie tylko znajomości prawa budowlanego czy odnajdywania się w zawiłościach administracyjnych, wymaga się też od nich świetnego rozeznania w najnowszych technologiach budowlanych.

Architekcie - brakuje Ci czasu na śledzenie nowinek technicznych w budownictwie? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia budowy? Dołącz do programu Expert Budowy!

Xella Polska, producent materiałów Ytong, Silka i Multipor, stworzyła program Expert Budowy z myślą o architektach, właścicielach firm projektowych, jak i adapterach projektów typowych.

Każdy Expert Budowy może liczyć na udział w darmowych, stacjonarnych szkoleniach techniczno-produktowych, na które zapraszamy do naszych Centrów Szkoleniowych Ytong Silka Multipor, zlokalizowanych w kilku punktach w Polsce przy zakładach produkcyjnych Ytong.

Szkolenia stacjonarne

Specjaliści z Xella Polska, wykwalifikowani inżynierowie i praktycy, przedstawiają na szkoleniach aspekty teoretyczne, detale projektowe, nowe rozwiązania budowlane czy zmiany w przepisach prawa budowlanego, ale również prezentują w Strefie Testów praktyczne aspekty budowy. Nasze szkolenia to także pokazy murowania czy montażu innowacyjnych  systemów budowlanych. Połączone są ze zwiedzaniem produkcji betonu komórkowego.

Szkolenia online

Xella Polska wprowadza też nowy cykl webinariów. Szkolenia internetowe dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, a zarejestrowani Experci Budowy mogą liczyć na dodatkowe wirtualne szkolenia dotyczące wybranych zagadnień budowlanych i architektonicznych.

Zostań Expertem Budowy!

Opinie przeszkolonych projektantów w naszych Centrach Szkoleniowych Ytong Silka Multipor mówią najlepiej o programie Expert Budowy:

Danuta, architektka z Olsztyna, Expert Budowy: Najbardziej podobało mi się szkolenie praktyczne. Instruktorzy Xella Polska są niesamowici, potrafią interesująco odpowiedzieć na każde pytanie, podać różne przykłady praktyczne z budowy, uczulić na najczęstsze błędy wykonawcze czy pokazać jak pewne prace wykonać szybciej i sprawniej. Wcześniej nie miałam okazji poznać technologii Ytong z tak bliska!

Michał, projektant z Kielc, Expert Budowy: Zwiedzanie produkcji w zakładzie Ytong w Ostrołęce było bardzo ciekawe. Jakość wykonania produktu końcowego jest rewelacyjna! Jak dowiedziałem się na szkoleniu, zakład w Ostrołęce wygrywał wielokrotnie pod względem najwyższej jakości betonu komórkowego w konkursie organizowanym przez koncern, wyprzedza znacznie inne fabryki z Europy. Tym łatwiej będzie mi teraz polecać te produkty swoim inwestorom.

Marek, projektant z Lidzbarka Warmińskiego, Expert Budowy: Najciekawsze były dla mnie pokazy murowania w systemach Ytong i Silka oraz montaż płyt Multipor, które służą do ocieplenia od wewnątrz. Na co dzień nie zajmuję się wykonawstwem, a projektowaniem. Ale właśnie te praktyczne aspekty budowy i techniki murowania - to wiedza, której nigdzie indziej nie mógłbym zdobyć. Dzięki szkoleniu będę mógł lepiej przekazywać wiedzę swoim inwestorom czy wykonawcom, z którymi współpracuję.

Zarejestruj się programie Expert Budowy: >>>

Zobacz terminarz szkoleń Xella Polska: >>>