Aktualności

Interaktywny Kompas Budowy

Jak dobrze wybudować dom?

Wymarzony dom jest w Twoim zasięgu. Xella Polska uruchomiła kolejny program edukacyjny, tym razem dla wszystkich, którzy planują i zaczynają budowę domu jednorodzinnego. Interaktywna strona KompasBudowy.pl stanowi przewodnik po zawiłościach procesu budowlanego.

„Wesprzemy Cię podczas całego procesu budowy domu: od zaplanowania budowy aż po obiór kluczy” – zapewnia na stronie głównej Xella Polska. Cała strona internetowa KompasBudowy.pl poświęcona jest budowie domu jednorodzinnego. Wieloetapowy proces składa się bowiem z wielu istotnych, wzajemnie się zazębiających działań. Rozpoczynając budowę domu warto pamiętać, kiedy, z kim i co należy przedyskutować. Jakie dokumenty, kiedy i gdzie należy składać?. Na co i kiedy należy zwrócić szczególną uwagę? Kto jest kim na budowie i kiedy będzie nam potrzebny? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na KompasBudowy.pl, w przewodniku po budowie Twojego domu.

 

Interaktywny, ułożony zgodnie z kolejnymi etapami budowy poradnik pełni rolę elektronicznego kalendarium. Strona KompasBudowy.pl została podzielona na 5 etapów: Przed budową domu, Działka, Projekt domu, Budowa, Odbiór domu. W każdym momencie swojej budowy możesz rozpocząć z korzystania ze strony, zgodnie z etapem, na którym obecnie się znajdujesz. Na każdym etapie przygotowaliśmy dla ciebie listy zadań – tak, abyś o wszystkim pamiętał. Dzięki rejestracji możesz stworzyć swoje własne listy, zapisywać notatki i uwagi. Nic ci nie umknie!

 

W natłoku codziennych zadań i obowiązków, budowa domu to nowy projekt do zrealizowania. Z Kompasem Budowy przejdziesz cały proces budowy profesjonalnie i sprawnie. To właśnie tutaj, w jednym miejscu została zebrana wiedza ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na budowach z całej Polski. Z przyjaznym Kompasem komfortowo zbudujesz wymarzony dom! Odwiedź stronę www.kompasbudowy.pl.

 

KompasBudowy.pl to jeden z wielu edukacyjnych projektów Xella Polska, która wspiera inwestorów prywatnych i profesjonalistów w ramach takich działań, jak Akademia Murowania Silka Ytong, Akademia Kobiet Budujących, czy propagowanie budownictwa energooszczędnego. Więcej informacji znajduje się na stronie www.KompasBudowy.pl.

 

Skontaktuj się z nami! Zapytaj o Kompas Budowy: 801 122 227 lub 29 76 70 360.