Aktualności

Znamy już Liderów Budownictwa 2018

Podczas uroczystej Gali Lider Budownictwa w Serocku cztery firmy wykonawcze nagrodzono tytułem Lider Budownictwa 2018. Wyróżnieni wybudowali najwięcej energooszczędnych domów w systemie Ytong Silka Multipor. Xella Polska po raz trzeci zorganizowała to prestiżowe wydarzenie, które stało się jedną z największych imprez skierowanych do firm wykonawczych działających na polskim rynku w segmencie domów jednorodzinnych.

23 listopada 2018 roku w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbyła się trzecia edycja Gali Lider Budownictwa. Xella Polska, czołowy producent materiałów budowlanych w Polsce, tradycyjnie zaprosiła na to wydarzenie 50 najlepszych partnerów biznesowych – firm wykonawczych, które zbudowały najwięcej domów w systemie Ytong Silka Multipor.

Wojciech Łasut, dyrektor działu technicznego wsparcia sprzedaży Xella Polska, witał gości na uroczystej gali słowami: – To dzięki Państwu, Liderom Budownictwa wśród firm wykonawczych, jesteśmy na polskim rynku liderem energooszczędnych rozwiązań budowlanych. Wysokiej jakości wykonawstwo w połączeniu z naszymi materiałami jest gwarantem satysfakcji tysięcy rodzin. Gratuluję wszystkim 50 firmom znalezienia się w gronie nominowanych do tytułu Lider Budownictwa 2018!

Nazwiska zwycięzców – właścicieli czterech firm wykonawczych, które wybudowały najwięcej domów w systemie Ytong Silka Multipor w każdym z czterech regionów sprzedaży Xella Polska – odczytał Robert Turski, prezes zarządu Xella Polska: – Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim darzycie nasze technologie budowlane. Dzisiejszy wieczór i statuetki Lider Budownictwa, które zaraz wręczymy, to uhonorowanie Waszej pracy, jak również docenienie zaangażowania w budowanie energooszczędnych domów w Polsce. Jest to szczególnie ważne w dobie ocieplenia klimatu i walki ze zmniejszeniem zużycia energii.

Statuetki Lider Budownictwa 2018 otrzymali: Pan Grzegorz Kosiarski – firma Usługi Murarskie Ogólnobudowlane, Pan Paweł Kula – firma Styl-Dom, Pan Serhii Zapadynskyi – firma Siergiej Usługi Budowlane, Pan Robert Jabłoński – firma Usługi Ogólnobudowlane.

Tradycyjnie atmosferę gali podgrzał konkurs wiedzy z cennymi nagrodami. Gra toczyła się o nagrodę główną – piłę taśmową do cięcia bloczków Ytong, wartą prawie 20 tys. zł. W krzyżowym ogniu pytań stanęło 5 uczestników wylosowanych spośród zaproszonych gości. Sprawdzano ich wiedzę z produktów Ytong, Silka i Multipor, jak i teoretycznych aspektów energooszczędnej budowy, w tym murowania na cienkiej spoinie. Wygrał Pan Maciej Juskowski – co ciekawe, był również zwycięzcą konkursu wiedzy w poprzedniej edycji imprezy.

Galę Lider Budownictwa 2018 uświetnił występ Waldemara Malickiego oraz jego Filharmonii Dowcipu. Zespół artystów w wirtuozowskim stylu zaprezentował największe przeboje muzyki klasycznej oraz opery, a przy tym pokazał, że klasyka może bawić niczym najlepszy kabaret.