Aktualności

Xella Polska sp. z o.o. otrzymała nagrodę Best Sales Performance Award 2017

Xella Baustoffe przyznała po raz pierwszy w historii koncernu Best Sales Performance Award za najlepsze wyniki sprzedaży w całej Grupie Xella. To prestiżowe wyróżnienie otrzymała Xella Polska. Doceniono tym samym znakomite wyniki sprzedaży, jakie osiągnął Pion Sprzedaży Xella Polska w ubiegłym roku.

24 stycznia 2018 roku w Duisburgu odbyło się uroczyste wręczenie pierwszej w historii Xella Baustoffe nagrody za najlepszą sprzedaż w koncernie – Best Sales Performance Award. To znaczące wyróżnienie przypadło Xella Polska. W imieniu polskiej spółki nagrodę odebrali Tomasz Kruppik, prezes Xella Polska w latach 2014-2017 i Robert Turski, pełniący rolę prezesa Xella Polska od 1 stycznia 2018 roku.

Thomas Bois, CEO Xella Baustoffe, wręczając pamiątkowe puchary i dyplomy, podkreślał znaczące wyniki sprzedaży, jakie osiągnęła Xella Polska w 2017 roku. Przyznanie nagrody uzasadniono przede wszystkim doskonałym wzrostem efektywności sprzedaży, jak i optymalizacją procesów produkcyjnych w polskiej spółce.

Rok 2017 był wyjątkowo udany dla Xella Polska. To wynik pracy i zaangażowania nie tylko całego zespołu sprzedaży, ale i wszystkich pionów, w tym produkcji, która w odpowiedzi na olbrzymie zapotrzebowanie rynkowe na nasze produkty znacząco zwiększyła efektywność i moce produkcyjne – mówił podczas uroczystości Tomasz Kruppik, dotychczasowy prezes Xella Polska.

Nowy prezes podkreślał dokonania swojego poprzednika. – Świetne wyniki Xella Polska to wielka zasługa prezesa Kruppika. Dzięki jego pracy przejmuję stery w firmie, która jest w doskonałej kondycji rynkowej. To także dla mnie wielkie wyzwanie, aby utrzymać dotychczasową dynamikę wzrostu sprzedaży. Tomasz ustawił poprzeczkę bardzo wysoko – powiedział Robert Turski, nowy CEO Xella Polska.

Gratulujemy całemu zespołowi Xella Polska wyników sprzedaży w 2017 roku!