Aktualności

Lider Budownictwa 2017 – zobacz jak bawili się superbohaterowie!

Za nami już druga edycja gali Lidera Budownictwa. Tegoroczna impreza odbyła się 17 listopada w magicznym Kazimierzu Dolnym w hotelu Król Kazimierz. To największe tego typu wydarzenie dla wykonawców pracujących w segmencie materiałów ściennych

Podczas konferencji wręczyliśmy 50 nominacji firmom wykonawczym – uczestnikom programu Energomocni. To grupa wykonawców, która buduje w Polsce najwięcej energooszczędnych domów w pełnym systemie Ytong Silka Multipor.

Wieczorem odbyła się uroczysta gala, podczas której Tomasz Kruppik, Prezes Zarządu Xella Polska oraz Wojciech Łasut, dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży, wręczyli statuetki Lidera Budownictwa 2017 czterem najlepszym firmom wykonawczym budującym w systemie

Ytong Silka Multipor w Polsce. Ten prestiżowy tytuł otrzymały firmy: Antałek – Konrad Dudziec, Zakład Budowlany Adam Niemiec, Usługi Budowlane Robert Surlas oraz Usługi Ogólnobudowlane Robert Jabłoński.

Tomasz Kruppik, Prezes Xella Polska, podczas wręczenia nagród podkreślał, jak ważna jest rola wykonawców w procesie budowy: – Produkujemy wysokiej jakości materiały budowlane. Nasz bloczek Ytong stał się wręcz synonimem betonu komórkowego, ale sam w sobie jest tylko produktem. Dopiero praca wykonawców nadaje dodatkową wartość bloczkom, powstaje z nich ściana, a ze ściany wymarzony dom. To dzięki profesjonalizmowi firm wykonawczych nasze materiały przemieniają się w wysokiej jakości energooszczędne budynki. Bez Was nie byłoby sukcesu naszych produktów, dlatego chcemy dziś nagrodzić Waszą pracę, doświadczenie oraz kunszt budowlany.

Emocje podgrzał nasz konkurs wiedzy, w którym można było wygrać piłę taśmową do cięcia bloczków Ytong wartą 20 tysięcy złotych! Nagroda główna powędrowała do Pana Marcina Juskowskiego, który wykazał sie największą wiedzą na temat materiałów Ytong, Silka i Multipor

Potem atmosfera zrobiła się jeszcze bardziej magiczna za sprawą występu słynnego iluzjonisty Tomasza Kabisa. Najpierw wyczarował na scenie nagrodę główną, a potem bawił publiczność fenomenalnym pokazem.

Do białego rana trwała zabawa taneczna przy największych przebojach. Podświetlone patio hotelu Król Kazimierz przemieniło się w nastrojowy parkiet.

Pan Konrad Dudziec, który otrzymał tytuł Lidera Budownictwa po raz drugi, chwali galę organizowaną przez Xella Polska: – Różne firmy budowlane zapraszają nas wykonawców na imprezy, ale tylko gala Lidera Budownictwa ma rozmach niczym rozdanie Oscarów. Sama nagroda jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, ale i motywuje do dalszej pracy.

Chciałbyś otrzymać zaproszenie na kolejną galę Lidera Budownictwa w 2018 roku? Wejdź do programu Energomocni: www.energomocni.pl