Aktualności

30-lecie firmy Hadex, jednego z kluczowych Partnerów handlowych Xella Polska

W 2016 roku przypada 30. rocznica powstania marki Hadex, która wyrosła na jednego z czołowych dostawców materiałów budowlanych dla mieszkańców południowej Polski. Xella Polska, producent Ytong, Silka i Multipor od lat współpracuje z firmą Hadex. Nie mogło nas więc zabraknąć w jubileuszowym katalogu tego przedsiębiorstwa!

Historia firmy Hadex

Firma Hadex rozpoczęła swoją przygodę z biznesem w 1986 roku. Przez trzy dekady z niewielkiej hurtowni materiałów budowlanych w Jastrzębiu-Zdroju, wyrosła na wielką sieć handlową obsługującą całą południową Polskę. Dziś Hadex, poza licznymi oddziałami na Śląsku ma kolejne - w Krakowie czy Łodzi. To nie tylko sieć składów budowlanych ale i firma deweloperska obsługująca duże projekty inwestycyjne na Śląsku. W obrębie Grupy Hadex są również podmioty oferujące usługi transportowe, centrum kostki brukowej czy Salony Okien i Drzwi.

Katalog jubileuszowy Hadex

Xella Polska od lat współpracuje z firmą Hadex, która jest dystrybutorem naszych materiałów Ytong, Silka i Multipor. Zostaliśmy zaproszeni do specjalnego jubileuszowego katalogu przygotowanego z okazji 30-lecia marki Hadex. Ta ciekawa publikacja ukazuje ludzi tworzących przedsiębiorstwo i budujących jego silną pozycję na rynku. Bo każda firma to przede wszystkim ludzie!

W jubileuszowym katalogu prezentujemy nasz materiał na przyszłość - energooszczędne bloczki Ytong Energo+. To najcieplejsza odmiana betonu komórkowego do budowy ścian jednowarstwowych.

Dziękujemy firmie Hadex za wspólne i owocne lata współpracy. Życzymy całej Grupie Hadex kolejnych 3 dekad samych sukcesów i podbijania rynku!

Hadex w skrócie:

  • 250 tys. klientów,
  • w ostatniej dekadzie firma sprzedała ponad 20 milionów bloczków z betonu komórkowego i pustaków ceramicznych,
  • firma obsługuje prestiżowe realizacje jak Sky Tower we Wrocławiu czy siedzibę NOSPR w Katowicach.