Aktualności

2017 rok - jeszcze więcej szkoleń dla wykonawców i architektów!

W nowym roku planujemy jeszcze więcej szkoleń w naszych Centrach Szkoleniowych Ytong Silka Multipor dla wykonawców oraz projektantów i architektów. Zobacz nasz terminarz szkoleniowy i zapisz się na szkolenie przez wygodny, internetowy system rejestracji!

Centra Szkoleniowe Ytong Silka Multipor

2016 rok zamykamy sukcesem, jaki odniosły nasze trzy nowe Centra Szkoleniowe Ytong Silka Multipor, które powstały przy zakładach produkcyjnych Ytong w Ostrołęce, Pile i Miliczu. Utworzenie całorocznych miejsc edukacji, gdzie szkolimy z naszych systemów zarówno firmy wykonawcze, jak i projektantów, okazało się strzałem w dziesiątkę! Przeszkoliliśmy dziesiątki osób, a zebrane pozytywne opinie na temat formuły szkoleń, upewniają nas w słuszności tej inicjatywy.

W nowym roku planujemy jeszcze więcej szkoleń w naszych Centrach Szkoleniowych Ytong Silka Multipor w Ostrołęce, Pile i Miliczu.

Nasze szkolenia składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W pierwszym etapie na sali wykładowej profesjonalni szkoleniowcy przedstawiają materiały Ytong, Silka i Multipor, pokazują ich najważniejsze właściwości techniczne oraz parametry użytkowe. Dodatkowo architekci poznają zasady projektowania przegród w technologiach Ytong i Silka, jak i ocieplenia od wewnątrz za pomocą mineralnych płyt izolacyjnych Multipor.

Część praktyczna odbywa się w specjalnej Strefie Testów, gdzie wyeksponowano wszystkie najważniejsze materiały produkowane przez Xella Polska. Odbywają się tam pokazy murowania w systemie Ytong lub Silka oraz montaż ocieplenia z płyt Multipor (termoizolacja od wewnątrz lub ocieplenie stropu), który prowadzą doświadczeni Doradcy Serwisowi Xella.

Szkolenie kończy zwiedzanie linii produkcyjnej betonu komórkowego Ytong, bo nic tak nie przekonuje do innowacyjnych materiałów Xella Polska, jak zobaczenie na własne oczy, w jaki sposób są produkowane.

Certyfikaty i programy dla wykonawców i architektów

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują od nasz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia. Dla wykonawców mamy cały system certyfikatów, ich zwieńczeniem jest możliwość otrzymania tytułu Certyfikowanego wykonawcy, który jest polecany Klientom poprzez naszą stronę internetową i infolinię. Dla projektantów mamy specjalny program Expert Budowy, który pozwala poszerzyć zakres własnych usług o cenne doradztwo materiałowe.

Jesteś zainteresowany szkoleniem?

Mamy już zaplanowane szkolenia dla wykonawców i projektantów na cały pierwszy kwartał 2017 roku. Szkolenia odbędą się przede wszystkim w naszych Centrach Szkoleniowych Ytong Silka Multipor w Ostrołęce, Pile i Miliczu. Dla wykonawców mamy również dodatkowe szkolenia w Zakładach Doskonalenia Zawodowego w różnych miejsca w Polsce.

Jak zapisać się na szkolenie? Wystarczy wejść na naszą stronę, gdzie w wygodny sposób można wybrać najbardziej odpowiadający termin i miejsce szkolenia oraz błyskawicznie zarejestrować się na nie.

Pełen terminarz szkoleń dla wykonawców oraz architektów i projektantów na pierwszy kwartał 2017 roku dostępny jest pod linkiem: http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/

Zapisz się na szkolenie dla Wykonawców >>>

Zapisz się na szkolenie dla Projektantów >>>