Aktualności

Ytong, Silka, Multipor – budowlane materiały przyszłości. Spotkaj się z doradcą i dowiedz więcej na tegorocznych targach branżowych.

Ytong - targi budowlane 2014

Najnowsze przepisy dotyczące efektywności energetycznej budynków stały się faktem. Od 1 stycznia br., każdy nowobudowany dom musi spełnić zaostrzone warunki techniczne, dzięki którym domy będą bardziej energooszczędne. Materiały budowlane Ytong i Silka pozwalają spełnić wymagane normy. Okazją do zapoznania się z tymi technologiami będą targi branżowe odbywające się w różnych miastach Polski.

Oszczędności podczas eksploatacji domu

Inwestorzy planujący budowę domu stoją przed koniecznością wyboru materiałów, których parametry odpowiadają nie tylko nowym regulacjom prawnym, ale pozwolą także zmniejszyć koszty eksploatacji domu i zaoszczędzić na rachunkach zwłaszcza w sezonie grzewczym. Bloczki z betonu komórkowego dają duże możliwości. Przykładowo Ytong Energo+ o grubości 48 cm pozwala na wymurowanie ściany jednowarstwowej o współczynniku U=0,17 W/(m2K). Ściana zbudowana z tego materiału spełni parametry przewidziane nie tylko na dziś, ale również w 2021 roku.

Spotkaj się z naszym doradcą na targach!

Targi Sibex

O produkty Ytong, Silka i Multipor będzie można dopytać doradców podczas tegorocznych targów branżowych, odbywających się na terenie całej Polski, m.in. w Łodzi, Gliwicach, Kielcach, Poznaniu, Sosnowcu, Rzeszowie, Legnicy, Lublinie, Koszalinie czy Nowym Sączu. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się z bliska dostępnym technologiom i wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie. Do dyspozycji uczestników będą doradcy klienta ds. inwestycji oraz doradcy serwisowi, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podpowiedzą, co w praktyce oznaczają nowe przepisy, jakie materiały wybrać do budowy ciepłego domu, jak przygotować się do inwestycji oraz komfortowo i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Inwestorzy, którzy potrzebują fachowego doradztwa oraz wsparcia przy budowie wymarzonego domu będą mogli przystąpić do programu KompasBudowy.pl i uzyskać więcej informacji. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z metodą ocieplania od wewnątrz przy wykorzystaniu mineralnych płyt izolacyjnych Multipor.

 

 - Bacznie obserwujemy tendencje rynkowe oraz decyzje inwestorów, które potwierdzają wzrost popularności betonu komórkowego, jako materiału idealnego do budowy domu – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor ds. marketingu, regionalny dyrektor sprzedaży, Xella Polska - Biorąc pod uwagę, że budowa wymarzonego domu to jedna z najważniejszych inwestycji w naszym życiu, warto solidnie się do niej przygotować i sprawdzić dostępną ofertę. Udział w targach daje nie tylko możliwość zastanowienia się nad wyborem materiałów, ale również nawiązania kontaktów z fachowcami i doradcami działającymi na lokalnym rynku – dodaje Monika Mychlewicz.

 

Zapraszamy do udziału w tegorocznych targach branżowych oraz indywidualnych spotkań i rozmów z doradcami Ytong Silka. Dla zwiedzających zostały przygotowane specjalne podręczniki pt. „Jak fachowo budować”. Aby umówić się na spotkanie wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie http://kalendarz-wydarzen.budowane.pl/imprezy/budujesz-dom--spotkaj-sie-z-nami-na-targach