Aranżacje wnętrz i remonty

Aranżacja wnętrz – cienkie bloczki Ytong

Bloczkami Ytong o grubości 5 cm, 7,5 cm, czy 10 cm można z łatwością obudować wannę, rury kanalizacyjne, wkład kominkowy, wykonać regały łazienkowe i kuchenne, wymurować ścianki działowe w pomieszczeniach i przepierzenia.

Nieograniczone możliwości
Bloczki Ytong umożliwiają swobodne kształtowanie układu przestrzennego mieszkań. Można je stosować zarówno do obudowy istniejących elementów, jak i do wykonania samodzielnych konstrukcji wyposażenia wnętrz i ogrodów. Z cienkich bloczków Ytong można wymurować całe regały i szafki, balustrady balkonów i poręcze schodów, a także ławy ogrodowe, altany i kominki.

Cienkie bloczki Ytong można w prosty i jednocześnie pomysłowy sposób łączyć z innymi materiałami – luksferami, drewnem, płytkami ceramicznymi i wieloma innymi. Ilość zastosowań cienkich bloczków Ytong jest nieograniczona, a możliwości zależą wyłącznie od wyobraźni i pomysłowości użytkownika i architekta.

Aranżacja to zabawa
Wykonywanie wszelkich prac związanych z aranżacją, renowacją i remontem wnętrz przy pomocy elementów Ytong jest niezwykle proste. Wszystkie elementy Ytong można z łatwością docinać przy pomocy piły widiowej, a ich powierzchnię wygładzać pacą do szlifowania. Dzięki temu z cienkich bloczków Ytong można z łatwością wykonać elementy nawet o bardzo skomplikowanych kształtach, wymagających dużej dokładności.

Wszystkie cechy bloczków Ytong sprawiają, że praca z nimi to prawdziwa przyjemność i zabawa. Bloczki Ytong do remontów posiadają wszystkie zalety betonu komórkowego:

  • łatwość obróbki – mało pracochłonne piłowanie, przycinanie, szlifowanie i wygładzanie sprawiają, że z bloczków Ytong do remontów można wykonać elementy wnętrza o skomplikowanych kształtach i gładkich powierzchniach,
  • lekkość – bloczki Ytong są łatwe do przetransportowania, nie niosą problemów podczas pracy oraz nie wpływają w znaczny sposób na obciążenie stropów,
  • prostota montażu – dzięki wysokiej dokładności wymiarowej, wszelkie konstrukcje i wyposażenie wnętrz z cienkich bloczków Ytong jest proste do wykonania i nie wymaga wysokich nakładów pracy.

Bloczki z betonu komórkowego Ytong umożliwiają swobodne kształtowanie układu przestrzennego mieszkań. Dzięki nim można zrealizować trudne projekty, takie jak półokrągłe ścianki, łuki czy obudowy kominków i łazienek. Bloczki te dają możliwość kształtowania przestrzeni zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Tylko od inwestora zależy, czy zbudowaną przy pomocy bloczków Ytong wnękę wypełni się półkami tworząc regał, czy dodając inne elementy (np. drzwiczki, blaty) skomponuje kuchnię.

Poręczne pakiety

Bloczki o grubości 5,0; 7,5 oraz 10,0 cm są pakowane w poręczne pakiety, które z łatwością można zapakować do bagażnika samochodu osobowego.