Eksperci budowy

Eksperci budowy pomogą Państwu przejść przez proces budowy domu. Z nimi możecie Państwo porozmawiać o wyborze odpowiedniego dla Was projekt domu czy też odpowiedniej działki budowlanej. Eksperci pomogą załatwić formalności związane z niezbędnymi do rozpoczęcia budowy dokumentami. Niektórzy z nich mogą pełnić rolę nadzoru inwestorskiego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Ekspertami budowy!

Dowiedz sie, gdzie znajduje się najbliższy Ekspert Budowy.

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: 801 122 227, kompasbudowy@xella.com 

Możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych przez firmę Xella Polska Sp. z o.o., 02-146 Warszawa, ul. 17 Stycznia 48 (zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.). W celu udzielenia wyczerpujących informacji o produktach, ich właściwościach, zastosowaniu i możliwościach nabycia, dane osobowe będą przekazane ekspertowi budowy i dystrybutorom. Zgodnie z art. 24 ust. 1, pkt. 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści własnych danych osobowych oraz do ich zmiany.

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów znajdujących się w ofercie Xella Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).