Dobry start z Ytong i Silka! Z nami wybudujesz wymarzony dom!

Chcesz otrzymać startową, promocyjną paletę za 1 zł*?

Zapraszamy serdecznie do programu Kompas Budowy! Powstał specjalnie z myślą o rodzinach, które planują budowę własnego domu, bądź są już w trakcie jej realizacji. Kompas Budowy to przewodnik, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania związane z procesem inwestycyjnym. Adresowany jest do osób, które oczekują fachowych porad w zakresie wyboru rozwiązań budowlanych oraz opieki na budowie. Tych wszystkich, którzy chcą sprawnie budować i komfortowo mieszkać.

Dla wszystkich uczestników programu Kompas Budowy przygotowaliśmy niebywałą promocję. Na dobry początek budowy własnego domu mamy paletę materiałów Ytong lub Silka za jedyną złotówkę*!

Aby wejść do programu Kompas Budowy i otrzymać promocyjną paletę, zachęcamy do wypełnenia formularza kontaktowego lub kontakt pod numerem 801 122 227**. U Eksperta otrzymacie kupon "Dobry start z Ytong i Silka", który, wypełniony, należy odesłać do naszego Biura Obsługi Klienta w Ostrołęce.

Więcej informacji o programie dowiecie się dzwoniąc pod numer 801 122 227** lub pisząc na kompasbudowy@xella.com

Życzymy ziszczenia marzenia o własnym domu! Z Kompasem Budowy jest to na wyciągnięcie ręki.

* Do promocyjnej ceny należy doliczyć koszt palety stanowiącej opakowanie w cenie zgodnej z aktualnie obowiązującym cennikiem Xella Polska. Kupon uprawnia do zakupu promocyjnej palety towarów Ytong lub Silka w hurtowni materiałów budowlanych, pod warunkiem zakupu towarów Ytong lub Silka na ściany zewnętrzne budynku jednorodzinnego. Regulamin programu Kompas Budowy dostępny jest w siedzibie Xella Polska oraz u Ekspertów Budowy.

** Koszt połączenia wg taryfy operatora