Dobry start z Ytong i Silka! Z nami wybudujesz wymarzony dom!

Chcesz otrzymać startową, promocyjną paletę za 1 zł*?

Zapraszamy serdecznie do programu Kompas Budowy! Powstał specjalnie z myślą o rodzinach, które planują budowę własnego domu, bądź są już w trakcie jej realizacji. Kompas Budowy to przewodnik, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania związane z procesem inwestycyjnym. Adresowany jest do osób, które oczekują fachowych porad w zakresie wyboru rozwiązań budowlanych oraz opieki na budowie. Tych wszystkich, którzy chcą sprawnie budować i komfortowo mieszkać.

Dla wszystkich uczestników programu Kompas Budowy przygotowaliśmy niebywałą promocję. Na dobry początek budowy własnego domu mamy paletę materiałów Ytong lub Silka za jedyną złotówkę*!

Aby wejść do programu Kompas Budowy i otrzymać promocyjną paletę, zachęcamy do wypełnenia formularza kontaktowego lub kontakt pod numerem 801 122 227**. U Eksperta otrzymacie kupon "Dobry start z Ytong i Silka", który, wypełniony, należy odesłać do naszego Biura Obsługi Klienta w Ostrołęce.

Więcej informacji o programie dowiecie się dzwoniąc pod numer 801 122 227** lub pisząc na kompasbudowy@xella.com

Życzymy ziszczenia marzenia o własnym domu! Z Kompasem Budowy jest to na wyciągnięcie ręki.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb marketingowych przez firmę Xella Polska Sp. z o.o., 02-146 Warszawa, ul. 17 Stycznia 48 (zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.). W celu udzielenia wyczerpujących informacji o produktach, ich właściwościach, zastosowaniu i możliwościach nabycia, dane osobowe będą przekazane ekspertowi budowy i dystrybutorom. Zgodnie z art. 24 ust. 1, pkt. 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści własnych danych osobowych oraz do ich zmiany.

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów znajdujących się w ofercie Xella Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

* Do promocyjnej ceny należy doliczyć koszt palety stanowiącej opakowanie w cenie zgodnej z aktualnie obowiązującym cennikiem Xella Polska. Kupon uprawnia do zakupu promocyjnej palety towarów Ytong lub Silka w hurtowni materiałów budowlanych, pod warunkiem zakupu towarów Ytong lub Silka na ściany zewnętrzne budynku jednorodzinnego. Regulamin programu Kompas Budowy dostępny jest w siedzibie Xella Polska oraz u Ekspertów Budowy.

** Koszt połączenia wg taryfy operatora